Değerlendir, Mühendisliğini Yap ve Entegre Et

Biz Kimiz

Adatech Otomasyonu biliyor musunuz?

Adatech, teknik bilgi ve deneyimleriyle elektrik, elektronik, otomasyon ve bilişime dair ihtiyaç duyulan her alanda hizmet vermek amacıyla kurulmuş bir limited şirkettir. Hizmetleri, elektrik panoları ve sistemleri için donanım mühendisliğinin geliştirilmesine, PLC, HMI ve SCADA yazılımlarınin yazılmasına, uygulama, kurulum ve otomasyon sistemlerinin bir bütün olarak çalıştırılmasına adanmıştır. Ayrıca fotovoltaik sistemlerin tasarımı, kurulumu ve bakımı ile ilgilenen özel bir bölüme sahiptir.

Alanında uzman mühendislerinin deneyimleri başta dogalgaz rms istasyonları ve demir-çelik olmak üzere pek çok sanayi sektöründe, gıda ve içecek sektörlerinde, mekanik ve farmasötik sektörlerinde faaliyet gösteren endüstrileri ve şirketleri desteklemesine olanak sağlar.

Sanayinin kalbi olan İstanbul - Gebze hattına yakın konumu ve sektörel bazda geniş bilgi birikimine sahip olması sebebi ile ihtiyacınız olan her alanda gerekli desteği sağlar, etkili çözümler tasarlar ve uygular.

Ayrıca özel bir ekibi ile yenilenebilir enerji sektöründe faaliyet göstermekte olup, fotovoltaik sistemlerin O & M sözleşmelerini, küçük, orta ve büyük ölçekli enerji depolarını şirketler için tasarlar, inşa eder ve yönetir.

Adatech Otomasyonu biliyor musunuz?

Yetkinliğimiz

0 % Elektrik Mühendisliği 0%
0 % Operasyon Kontrolü 0%
0 % Enstrümantasyon Hizmetleri 0%
0 % Alternatif Teslimat 0%
0 % Mühendislik Deneyimi 0%
0 % Sürdürülebilir Yapı 0%

Neden bize ihtiyacınız var?

Sanayi sektöründe faaliyet gösteren irili ufaklı iş kollarında, tüm otomasyon işleri için taleplerinizi yönetirken, hızlı bir şekilde müdahale edebilecek yüksek nitelikli bir iş ortağına sahip olmanız ve aynı zamanda bu ortağın, üretim zincirinin toplam kontrolüne yönelik modern, güvenli, verimli elektrik panolarının tasarımı ve devreye alınması konusunda uzmanlaşmış olması gereklidir.

Adatech, çözüm önerileri için aradığınız ortak olabilir:

  • Sürecin ve kontrol sisteminin tasarımı ve çalışması,
  • Elektrik ve elektro-pnömatik proje diyagramları,
  • Elektrik tesisatı kablajı,
  • PLC, HMI, DCS ve endüstriyel PC için yazılım,
  • CE ve UL / CSA yürürlükteki düzenlemelere mutlak uyum göstererek her boyuttaki elektrik panolarının imalatı ve devreye alınması,
  • Devreye alma, eğitim, satış sonrası servis, uzaktan takip ile

Adatech Otomasyon ve Bilişim sizler için çözüm üretmeye ve çalışmaya hazırdır.