Adatech | Petrol, Gaz ve Endüstriyel Tesis

  Sürekli Olarak
  Mükemmel Mühendisliğe

  (+90) 216 392 14 61

  Aydınlatma Metni ni okudum. Kabul ediyorum.
  Adatech | Petrol, Gaz ve Endüstriyel Tesis

  Petrol, Gaz ve Endüstriyel Tesis

  Geri Dön

  Indirect Waterbath Heater

  Indirect waterbath heater sistemleri, gazların ısıtılması için kullanılan dolaylı bir yöntemdir. Petrol ve gaz endüstrisinde yaygın olarak kullanılan bu sistemlerde, gaz bir bobin boyunca akar ve bu bobin su çözeltisi içinde süspanse edilir. Su çözeltisi, bir yanma odası kullanılarak ısıtılır. Bu yöntem, gazın güvenli ve verimli bir şekilde ısıtılmasını sağlar. Ayrıca, sistemle ilgili sorunları tespit eden ve gazın sıcaklığını ayarlayan bir güvenlik sistemi bulunmaktadır. Bu, optimum performansı ve güvenliği sağlar. Sistem, kurulum kolaylığı ile birlikte gelir ve düzenli bakım gerektirir. Adatech, gerekli bakımı yapmak ve yedek parçaları temin etmek için teknik uzmanlara sahiptir.

  Kimyasal ve Petrokimyasal Tesis Hizmetleri

  Kimyasallar ve petrokimya, tarım, iletişim ve ulaşım dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerde yeni malzemeler ve ürünler geliştirmeyi mümkün kılmıştır. Petrokimya hemen hemen her modern işin en önemli parçasıdır ve günlük hayatımızda önemli bir rol oynamaktadır. Petrokimya, araçlar, bilgisayarlar, cep telefonları, ev temizlik malzemeleri ve gübreler gibi hayatı kolaylaştıran maddelerin üretilmesinde kullanılmaktadır. Adatech, teknik fikirlere entegre edilebilecek hidrokarbonlar için yeni, yaratıcı çözümlerin geliştirilmesinde müşterilerine yardımcı olur. Adatech’in ana hedeflerinden biri, değerli hidrokarbon kaynağını gelecek nesiller için uzun vadeli bir değer zinciri döngüsüne dönüştürmenin yollarını bulmaktır.

  Yeraltı Depolama

  Enerji sektöründe doğal gazın depolanması hem stratejik rezervler sağlamak hem de yüksek talepleri karşılamak için önemlidir. Adatech, gaz depolama tesislerinin işletilmesinde yer alan tüm enjeksiyon ve geri çekme işlemlerinin simülasyonu, tüm tesis bileşenlerinin optimizasyonu ve tamamen uzaktan kontrol edilen sistemlerin kurulumu için çözümler sunmaktadır. Yeraltı depolama sistemlerimiz, güvenli ve verimli enerji yönetimi sağlamak için ileri teknolojiler kullanır ve operasyonel maliyetleri düşürür.

  Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG)

  Sürekli gelişen sektördeki yeni enerji ve endüstri projesi yatırımcıları, LNG’yi en önemli enerji kaynakları arasında görüyor. Dünya çapında birçok ülke, gelecek için LNG kullanımını teşvik etmekte ve yeni LNG tesislerini kurup, mevcut tesisleri yenilemeyi amaçlamaktadır. En temiz yanan ve sayısız çevresel avantaja sahip bir fosil yakıt olan LNG, aynı zamanda uygun maliyetiyle dünya ekonomisinin istikrarlı ve sağlıklı bir şekilde büyümesini destekler. Adatech, LNG projeleri için ilk çalışmadan başlayıp tasarım ve ihale aşamasına, devreye alma ve başlatmaya kadar entegre ve disiplinler arası hizmetler sunar.

  Petrol Depoları Sahası ve Terminalleri

  Adatech için önemli segmentlerden biri, petrol depoları ve terminallerin inşası için danışmanlık, tasarım, proje yönetimi ve saha denetimidir. Adatech, bu alanda önemli projelerde yer almış ve yaratıcı çözümler sunmaya devam etmektedir. Petrol depolama sahaları ve terminallerin güvenli ve verimli bir şekilde işletilmesi için en son teknolojileri kullanıyoruz. Bu kapsamda, tesis tasarımı, ekipman tedariki, kurulum ve bakım hizmetleri sunarak, operasyonel süreçlerinizi optimize ediyoruz.

  Endüstriyel Tesis Hizmetleri

  Adatech olarak, endüstriyel tesisler için kapsamlı bakım, onarım ve operasyonel destek hizmetleri sunuyoruz. Tesislerinizin kesintisiz ve verimli çalışmasını sağlamak için yüksek standartlarda hizmet veriyoruz. Enerji yönetimi, proses optimizasyonu, ekipman bakımı ve acil durum müdahalesi gibi konularda uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ayrıca, endüstriyel tesislerin enerji verimliliğini artırmak ve operasyonel maliyetleri düşürmek amacıyla özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

  Petrol ve gaz, modern endüstriyel uygarlığın neredeyse her alanında temel enerji kaynaklarıdır. Bildiğimiz gibi günlük yaşam, bu kaynaklar olmadan imkansız olurdu.

  Adatech‘in ana odak noktalarından biri, petrol ve gaz endüstrilerinde lider şirketler için otomasyon sistemleri tasarlamaktır. Adatech, kendini sürdürülebilir kontrol sistemleri tasarlamaya adamıştır ve başarılı projeleriyle bu gayesini gururla devam ettirmektedir.

  Adatech | Petrol, Gaz ve Endüstriyel Tesis