Adatech | Kariyer

  Sürekli Olarak
  Mükemmel Mühendisliğe

  (+90) 216 392 14 61

  Aydınlatma Metni ni okudum. Kabul ediyorum.
  Adatech | Kariyer

  Kariyerinize Yön Verin! Adatech

  Adatech Ekibine Katılın

  Adatech’te en değerli varlığımızın insanlarımız olduğuna inanıyoruz. Yenilik, işbirliği ve kişisel gelişimi teşvik eden dinamik ve kapsayıcı bir çalışma ortamı oluşturmaya kararlıyız. Kapsamlı teknik çözümler sunan lider bir firma olarak, fark yaratma ve teknolojik ilerlemeleri yönlendirme tutkusuna sahip yetenekli bireyleri her zaman arıyoruz.

  Nasıl Başvurabilirsiniz?

  Kariyerinizde bir sonraki adımı atmaya ve dinamik ve yenilikçi bir ekibe katılmaya hazırsanız, sizden haber almak isteriz. Lütfen özgeçmişinizi Başvuru kısmından bize gönderin. İnsan kaynakları ekibimiz başvurunuzu inceleyecek ve nitelikleriniz ihtiyaçlarımızla eşleşirse sizinle iletişime geçecektir.


  Adatech’e katılın ve teknolojinin geleceğini şekillendiren bir ekibin parçası olun. Sizi ekibimize katmak için sabırsızlanıyoruz.

  • Genel Başvuru

   Genel Başvuru

   Kariyerinize yön vermek ve ekibimizin bir parçası olmak ister misiniz? Şirketimizde yer almak isteyen yetenekli ve dinamik profesyoneller için genel başvuru ilanımızı oluşturduk. Eğer siz de bizimle birlikte büyümek ve gelişmek istiyorsanız, özgeçmişinizi ve kendinizi tanıtan bir ön yazıyı bizimle paylaşabilirsiniz.

   Başvurunuz, şirketimizin ihtiyaçları doğrultusunda değerlendirilecek ve uygun pozisyonlar oluştuğunda sizinle iletişime geçilecektir.